Fizjofit to grupa ludzi zaangażowanych w pomoc naszym klientom by mogli jak najszybciej osiągnąć dobre samopoczucie i sprawność fizyczną. W jednym miejscu znajduje się zespół specjalistów, których głównym celem jest zdrowie pacjenta. Nasi fizjoterapeuci zrobią co w ich mocy by nasi pacjenci osiągnęli pełną możliwość ruchową. Nasz zespół specjalistów udzieli wszelkich informacji na Twoje pytania i przekaże wskazówki do pracy w domu byś mógł kontynuować swój powrót do pełni zdrowia. W trosce o Twój komfort staramy się stworzyć atmosferę spokoju i zaufania, gwarantowaną przez profesjonalną obsługę i przyjazne wnętrze.

Anna Wojcieszkiewicz

Specjalizuję się w fizjoterapii stomatologicznej. W swojej pracy łączę wiedzę fizjoterapeutyczną z wiedzą stomatologiczną, zdobytą podczas wieloletniej  pracy w gabinetach stomatologicznych jako higienistka stomatologiczna. Absolwentka fizjoterapii Wyższej Szkoły Mazowieckiej oraz higienistka stomatologiczna Medycznego Studium Zawodowego nr 3 w Warszawie. Zajmuję się terapią dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego. Pracuję z pacjentami, u których występują trzaski w stawach skroniowo-żuchwowych, problemy z otwieraniem i zamykaniem ust, zbaczaniem żuchwy, zaciskaniem zębów, bruksizmem, posiadającymi bóle głowy, twarzy i szyi, szumy uszne, uczucie przytkanego ucha.
Ukończyłam liczne szkolenia i konferencje w zakresie pracy ze stawem skroniowo-żuchwowym, dzięki którym potrafię wychwycić wiele zależności wpływających na funkcjonowanie aparatu narządu żucia takich jak: wady zgryzu, parafunkcje, nieprawidłowa postawa ciała, budowa anatomiczna stawu, nawyki oraz stres.
W swojej terapii wykorzystuję techniki terapii manualnej, terapię tkanek miękkich wewnątrz oraz zewnątrz ust, techniki mięśniowo-powięziowe, masaż oraz kinezyterapię – ćwiczenia wzmacniające, rozluźniające i korygujące. Ponadto dla każdego pacjenta opracowuję indywidualny zestaw ćwiczeń domowych. Współpracuję ze specjalistami: ortodontą, chirurgiem, protetykiem oraz logopedą.

W wolnych chwilach podróżuję i propaguję zdrowy styl życia.

 

Michał Kowalczyk

Stosuję terapią manualną, terapie powięziowe oraz akupunkturę. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku fizjoterapia oraz dyplomowanym akupunkturzystą, a także adeptem ponad 1000 godzin kursów i szkoleń podyplomowych prowadzonych przez polskich i zagranicznych specjalistów. W swojej wieloletniej praktyce wypracowałem własny warsztat i wykształciłem holistyczny styl pracy z Pacjentem. Jestem również znany z mocnych, ale bardzo skutecznych masaży, pozwalających na szybką poprawę stanu zdrowia. Do każdego mojego Pacjenta podchodzę z otwartym sercem i proponuję terapię opartą na jego indywidualnych potrzebach. Z moją pomocą szybko pozbędziesz się bólu i wrócisz do zdrowia.

 

Michał Kowalczyk –

 

REGULAMIN GABINETU FIZJOFIT